Torba lniana z portretem Fridy Kahlo – pomysły na prezent

Torba lniana z portretem Fridy Kahlo – pomysły na prezent

7 marca, 2022 0 By D B

Nie masz pomysłu na prezent? A może szukasz dla siebie ciekawych dodatków stylizacyjnych, które będa zgodne z Twoim poczuciem estetyki? Sprawdź kiedy torba lniana z portretem Fridy Kahlo to doskonały pomysł.

Kim była Frida Kahlo?

Magdalena Carmen Frieda Kahlo y Calderón, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko Fridy Kahlo to urodzona w Meksyku dnia 6 lipca 1907 roku meksykańska malarka, która zasłynęła na całym świecie, prezentują swoje oryginalne autoportrety, które pełne są nawiązań do kultury meksykańskiej i indiańskiej a także osobistej symboliki związanej z bólem fizycznym, często bazującej na odniesieniach do anatomii. Frida ma wielu fanów i pozostaje jedną z najbardziej rozpozwalanych artystek nie tylko w Meksyku ale również na świecie. Jeśli zatem szukasz prezentu dla osoby rozwiniętej na polu artystycznym i kulturowym, która ceni pracę Kahlo, z pewnością torba lniana z portretem Fridy Kahlo, będzie dobrym wyborem na okazjonalny upominek.


Torba lniana z portretem Fridy Kahlo dla niej i dla niego

Torba lniana z portretem Fridy Kahlo w Lue Lue

Gdzie można kupić torby, wykonane z naturalnego materiału jakim jest len? Szeroki wybór znajdziemy w sklepie online Lue Lue, który prowadzi swoją działalność w formie galerii internetowej. W katalogu produktowym klienci znajdą reprodukcję znanych obrazów, plakaty, fotografie a także materiałowe shopper bag jak torba lniana z portretem Fridy i innymi nadrukami.