O czym jest książka pt.”Gdy regułą jest brak reguł”?

O czym jest książka pt.”Gdy regułą jest brak reguł”?

3 grudnia, 2020 0 By M W

Interesujesz się zarządzaniem oraz nowymi technologiami? Książka pt. „Gdy regułą jest brak reguł” z pewnością przypadnie Ci do gustu.

O czym opowiada książka „Gdy regułą jest brak reguł”?

Książka pt. „Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany” została napisana przez Reed Hastings i Erin Meyer. To opowieść o powstawaniu marki Netflix z perspektywy CEO. Biznesem dzieli się z czytelnikami pomysłami na rozwój własnego biznesu oraz zdradza tajniki funkcjonowania własnej międzynarodowej firmy z branży kulturalno rozrywkowej. Dodatkowo książka ta pozwala poznać szerszą perspektywę na działalność serwisów streamingowych. To doskonały przewodnik, a także poradnik dla każdego kto chce wykreować swoją własną markę. Warto zapoznać się z tą historią, która inspiruje ludzi na całym świecie. CEO zdradza również w jaki sposób zarządzane są poszczególne zespoły. To innowacyjne podejście może sprawdzić się również w innych przedsiębiorstwach.

Gdzie kupić książkę „Gdy regułą jest brak reguł”?

Obecnie książka „Gdy regułą jest brak reguł” dostępna jest w księgarniach internetowych oraz stacjonarnie. Jeśli chcesz zrobić bezpieczne zakupy zalecamy wersję online. W ksiągarniach internetowych możesz też zamówić ebook oraz audiobook. To ogromne ułatwienie i doskonały sposób na zapoznanie się z książką w czasie podróży czy wykonywania innych obowiązków jak np. sprzątanie czy zakupy. Część osób preferuje również słuchanie podczas spaceru. Nie zwlekaj i zakup tę książkę już dziś dla siebie lub jako prezent.