Kiedy klocki Lego 75571 Avatar to dobry pomysł na prezent?

Kiedy klocki Lego 75571 Avatar to dobry pomysł na prezent?

23 października, 2022 0 By D B

Kiedy przebojowa wersja trafiła do kin, ludzie gromadzili się, aby zobaczyć niesamowitą pracę CGI i innowacyjną grafikę 3D. Widzowie byli zdumieni tym, jak daleko zaszła technologia w filmie w tak krótkim czasie. Zobaczenie Avatara po raz pierwszy w kinach było niezapomnianym przeżyciem, zwłaszcza biorąc pod uwagę długość filmu. Nic więc dziwnego, że zdobył tak wielkie uznanie w środowisku dorosłych ale i dzieci! A produkty takie jak klocki Lego 75571 Avatar, odzież z podobiznami bohaterów filmowych, akcesoria do pisania są często wybierane jako forma prezentu dla maluchów i nastolatków.

O czym jest film Avatar?

kolorowe Lego 75571 Avatar

Avatar to arcydzieło Jamesa Camerona, które śledzi niepełnosprawnego bohatera Jake’a Sully’ego, który podróżuje na obcą planetę Pandora, aby wspomóc wysiłki zespołu wojskowych naukowców zatrudnionych do wydobycia cennych cennych złóż, które spoczywają pod ojczyzną z plemienia Na’vi, Omaticaya. Zadaniem Jake’a jest zawarcie pokoju z Omaticaya za pomocą ich ciał Awatara, aby przekonać tubylcze istoty do opuszczenia swojej ojczyzny, aby ludzie mogli rozpocząć wykopaliska. Niektórzy porównują Avatar do Pocahontas czy Tańca z wilkami ale relacje między ludźmi a Na’vi są znacznie bardziej skomplikowane, a przesłanie polityczne bardziej radykalne.

Gdzie kupić klocki Lego 75571 Avatar?

Przechwytywanie ruchu lub „mo-cap”, jak to często się nazywa, stało się standardem we współczesnych grach wideo. Dzięki nakręceniu pełnometrażowego filmu z mnóstwem mo-capów do obejrzenia, Avatar pokazał twórcom niesamowity potencjał tej technologii, co doprowadziło do jej powszechnego użycia w ciągu ostatniej dekady. Nic więc dziwnego, że klocki lego 75571 Avatar jak i inne produkty nawiązujące do hitu kinowego to przedmioty, w których posiadanie chcą wejść nie tylko dzieci ale i dorośli! Wspomniany model Lego znajdziemy w sklepie online Planeta Klocków, sprawdź już dziś!