Iza Michalewicz – jakie książki pisarki warto zakupić?

Iza Michalewicz – jakie książki pisarki warto zakupić?

30 kwietnia, 2021 0 By M W

Szukasz dobrych reportaży lub książek na wieczór? Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem, w którym przedstawiamy jak Iza Michalewicz doskonale operuje słowem i opisuje ciekawe historie.

Iza Michalewicz, autorka reportaży

Każdy z nas ma swojego ulubionego pisarza lub dziennikarza. Dziś chcielibyśmy zaprezentować sylwetkę Izy Michalewicz, która zasłynęła ostatnio swoją głośną książką. Dziennikarka swoją karierę rozpoczynała w różnych mniej lub bardziej chodliwych magazynach, czasopismach oraz dziennikach. Specjalizuje się głównie w reportażach społecznych, ale nie zamyka się tylko w tym obszarze. My polecamy szczególnie książki pt. „Villas. Nic przecież nie mam do ukrycia”, „Życie to za mało”, „Rozpoznani. Powstanie warszawskie” oraz „Pytania, których się nie zadaje. 12 reporterów. 12 ważnych odpowiedzi”. To nie tylko zbiory fascynujących historii, ale też książki pełne spraw dotyczących nas wszystkich. Warto zaopatrzyć się w książki tej autorki już dziś!

Gdzie kupować książki?

Iza Michalewicz swoje reportaże publikuje najczęściej na łamach różnych pism, ale jej książki można nabyć w większości księgarni internetowych. Stacjonarnie może być to nieco bardziej trudne, ale warto szukać wspomnianych wyżej książek. Również coraz więcej bibliotek oferuje wypożyczenie ich. My polecamy szczególnie księgarnie internetowe, ponieważ możesz w nich nabyć elektroniczne wersje książek. Chodzi tutaj o audiobook oraz ebook, które doskonale sprawdzą się w podróży lub podczas wykonywania codziennych obowiązków domowych. Nie zwlekaj i zapoznaj się z twórczością pisarki!