Harlan Coben „W głębi lasu” audiobook

Harlan Coben „W głębi lasu” audiobook

4 września, 2020 0 By M W

Audiobooki są coraz bardziej popularne. Dowiedz się o nich więcej i wypróbuj ten dość nietypowy sposób na poznanie ciekawej książki.

Nowy audiobook Harlan Coben

Jeśli jesteś fanem dobrej książki w klimacie thrillera z elementami horroru z pewnością przypadnie ci do gustu powieść Harlan Coben „W głębi lasu”. Ostatnio na platformie Netflix ukazał się bardzo intrygujący serial na podstawie tej powieści, który został stworzony i wyprodukowany w Polsce. To nie małe zaskoczenie, zwłaszcza pod względem przeniesienia fabuły amerykańskiego pisarza na polską rzeczywistość. Wracając do książki jest ona niewątpliwie pozycją obowiązkową dla każdego pasjonata owieści tego gatunku. Na całym świecie Harlan Coben „W głębi lasu” zebrał całą rzeszę fanów. Równiez audiobook w wersji polskiej stworzony jest na najwyższym poziomie.

Czy audiobook to dobra metoda?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w polskich ale też światowych radiach ogromną furorę robiły słuchowiska. Przyswajanie fabuły w ten sposób jest korzystne dla naszej wyobraźni. Ponadto możemy słuchać audiobooków w praktycznie każdym miejscu. Wystarczą słuchawki i nasz smartfon. W ten sposób możesz słuchać Harlan Coben „W głębi lasu” w trakcie pracy, podróży komunikacją miejską czy w trakcie biegania. To świetny sposób na umilenie sobie czasu podczas długiej jazdy samochodem czy w korku.