Jak wykorzystać formy do glinki i masy do modelowania

Jak wykorzystać formy do glinki i masy do modelowania

14 marca, 2023 0 By D B

Czy słyszałeś już o glinkach czy innych masach? Ich popularność rośnie wraz z uwielbieniem dla rękodzieła oraz produktów hand made. Wielu z Nas pragnie wyrażać siebie tworząc produkty DIY, aranżując wnętrza z wykorzystaniem dekoracji czy tekstyliów, które zostały wykonane ręcznie a nie na hali produkcyjnej. Docenami fach, unikatowość oraz wyjątkowość, chcąc by nasze wnętrza czy ogrody zdobiły produkty wyjątkowe. Jak wykorzystać glinki i masy do modelowania?

Co zrobić z gliny?

obraz z formy do glinki z grzybami

Glinka samoutwardzalna ma duży potencjał i może być wykorzystywana na wiele sposobów – to od nas zależy na co się zdecydujemy! Można z niej tworzyć figurki, ozdobne i desigenrskie talerze czy patery, świeczniki, ozdoby okazjonalne na urodziny czy święta, dekoracje czy podstawki pod kubki lub świece czy biżuterię. Dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie do procesu tworzenia formy do glinki. Tego typu produkty nie tylko udekorują nasz dom, ale też doskonale sprawdzą się w roli prezentów.

Gdzie kupić formy do glinki?

Chcesz obdarować przyjaciół samodzielnie wykonanym naczyniami? A może rozpocząć niewielki biznes związany z rękodziełem czy po prostu odprężyć się i zagłębić w nowe hobby? Postaw na formy do glinki i masy do modelowania, które znajdziesz w sklepie online Malowane Sercem! W ofercie sklepu znajdziemy formy sezonowe związane z jesienią, świętami czy wiosną a także wiele inspiracji, które będą szczególnie pomocne dla osób początkujących.