Czy warto przeczytać książkę Clarkson „Naprawdę” ?

Czy warto przeczytać książkę Clarkson „Naprawdę” ?

27 stycznia, 2021 0 By M W

Fani jednego z najbardziej znanych na świecie programów motoryzacyjnych z pewnością ucieszą się na wieść o nowej książce jednego z bohaterów. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej o Clarkson „Naprawdę”.

O czym jest książka Clarkson „Naprawdę”?

Wiele osób, które kochają motoryzację z pewnością zna program telewizyjny TOP Gear. Dzięki niemu mnóstwo osób mogło dowiadywać się nowinek technologicznych oraz pośmiać się za sprawą śmiesznych gagów. Humor był bardzo brytyjski, dlatego nie każdemu przypadł do gustu. Jeśli jednak jesteś w gronie fanów trójki prowadzących ten program to koniecznie przeczytaj książkę, a właściwie zbiór 130 felietonów Clarkson „Naprawdę„. To zbiór najlepszych przemyśleń bohatera wszystkich serii programów. Artykuły są lekkie, skupiają się na naszej codziennej rzeczywistości i są bliskie każdemu czytelnikowi. Warto poświęcić chwilę i spojrzeć na świat z przymrużeniem oka. Autor lubi też poruszyć do przemyśleń i głębszego przeanalizowania danej sytuacji. Przeczytanie tego zbioru to naprawdę ciekawa podróż.

Gdzie kupić tę książkę?

Jeśli nasza krótka recenzja sprawiła, że chcesz zaopatrzyć się w zbiór felietonów Clarkson „Naprawdę” to możesz w najałtwiejszy sposób zamówić ją przez internet. W wielu księgarniach stacjonarnych również powinna być dostępna, ale tutaj musimy wdrożyć nieco więcej wysiłku. W internecie dodatkowo znajdziemy ją w wersji elektronicznej na czytniki oraz jako słuchowisko, czyli audiobook. To wygodne formy czytelnictwa, które zagościły w naszych domach od bardzo długiego czasu.