Najnowsze audiobookowe bestsellery na luty 2023

Najnowsze audiobookowe bestsellery na luty 2023

15 marca, 2023 0 By OZ

Bestsellerem może zostać wiele książek w wyniku dobrego pisarstwa i wciągającej fabuły, czy sprytnych działań marketingowych. Niezależnie jednak od przyczyn, będą one zawsze przyciągać uwagę czytelników i przyczyniać się do sukcesu autorów i wydawców. W tym artykule przedstawimy, jakie są sprzedażowe bestsellery audiobooków w lutym 2023 w księgarni internetowej Woblink.

Czym jest bestseller?

Bestseller to termin, który często pojawia się w świecie literackim, mówiąc o książkach, które osiągają duży sukces sprzedażowy. To pojęcie można zdefiniować na wiele sposobów, ale przede wszystkim zakłada, że książka została sprzedana w dużych ilościach i cieszy się popularnością użytkowników. Sukces bestsellera jest wynikiem wielu czynników. Często książki te są bardzo dobrze napisane, ze wciągającą fabułą, wyjątkowymi bohaterami i interesującą tematyką. Autorzy bestsellerów często piszą w sposób, który wzbudza emocje u czytelników i pozwala im się zidentyfikować z postaciami lub ich problemami. Książki te także często dotykają ważnych tematów, które są bliskie czytelnikom.

 audiobooki bestsellery luty 2023

Wybrane bestsellery wśród audiobooków na luty 2023

Nie zastanawiaj się już dłużej jaką książkę poznać w tym miesiącu. Sprawdź nasz ranking audiobookowych bestsellerów na luty 2023 i zainspiruj się jeszcze dziś!

  1. Jak płakać w miejscach publicznych – Emilia Dłużewska – Autorka zastanawia się nad związkami między depresją a komikami oraz jak humor i śmiech często maskują ból i cierpienie. Książka nie jest o tym, jak z trudnych sytuacji robić coś pozytywnego – jej celem jest raczej wykazanie pewnych zależności i wskazanie na ukrywaniu problemu depresji w społeczeństwie.
  2. Serce jak smoła – Robert Galbraith – jest to powieść detektywistyczna, która pisana jest przez J.K Rowling, ale pod pseudonimem mężczyzny. Główna bohaterka powieści prosi dwóch detektywów o zbadanie sprawy prześladującego ją mężczyzny, niedługo potem dochodzi do morderstwa i akcja nabiera rozpędu.
  3. Limes inferior – Janusz A. Zajdel – powieść ta przedstawia świat Argolandu, w którym panuje doskonale zorganizowany system komputerowego porządku i siedem klas intelektualnej przydatności obywateli.