Anna Kańtoch, książki dla fanów kryminałów

Anna Kańtoch, książki dla fanów kryminałów

19 marca, 2021 0 By M W

Jeśli kochasz książki owiane tajemnicą połączone z gatunkiem fantastyki to z pewnością Anna Kańtoch książki przypadną Ci do gustu. Dowiedz się o nich więcej!

Anna Kańtoch, książki niezwykłe

Wspominana autorka specjalizuje się w tworzeniu powieści kryminalnych oraz związanych z gatunkiem fantastyki. Jej książki skierowane są nie tylko do dorosłych, ale są też pozycję idealne dla młodszych czytelników. Anna Kańtoch książki zostały nagrodzone licznymi ważnymi statuetkami, które świadczą o jakości tych dzieł. Pisarka swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2003 roku. Rok później ukazała się jej debiutancka książka pt. „Diabeł na wieży”. Kolejnym jej dziełem była książka „Diabeł na wieży” , która rozpoczęła cykl o Domenicu Jordanie. Autorka nie ogranicza się wyłącznie to pisania książek w tym gatunku. Jakiś czas później ukazały się jej doskonałe kryminały. „Łaska” z 2016 roku spotkała się z pozytywnymi opiniami czytelników oraz krytyków. Najnowsza powieść pisarki ukazała się w zeszłym roku. „Wiosna zaginionych” to mocne, ale też bardzo wciągająca historia.

Gdzie kupić książki Anny Kańtoch?

Wspomiane wcześniej powiesci możesz zamówić przez internet lub w lokalnych księgarniach. Warto podkreślić, że Anna Kańtoch książki dostępne są już w wersji elektronicznej. Możemy znaleźć je w postaci ebooków oraz audiobooków. To bardzo wygodna metoda czytelnictwa. W jednym czytniku możemy mieć całą swoją biblioteczkę, którą możemy zabrać w każde miejsce. Czytaj w podróży czy wygodnie w łóżku.